Stara Kolonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 250 000 PLN
Cena za m2
11,68 PLN
Powierzchnia działki
107 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Dostępne od
2019-08-06
Numer oferty
1/8585/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,7 ha znajdująca się w miejscowości Stara Kolonia, gmina Aleksandrów, powiat Piotrkowski, województwo łódzkie. Na niej znajduje się złoże piaskowca "STARA KOLONIA" z aktualną koncesją na wydobycie.

Powierzchnia zalegania złoża wynosi 1,98 ha, średnia grubość nakładu zalegającego pod złożem wynosi 1,9 m, która waha się od 1,0 m do 2,7 m.

Średnia miąższość warstwy złożowej wynosi 8,2 m i waha się od 5,1 m w części północno-zachodniej do 13,5 m w części południowo-wschodniej.

Serię złożową stanowią piaskowce, w stropie słabozwięzłe cienkoławicowe, spękane barwy żółtej, kremowej a w spągu przechodzące w piaskowce bardziej zwięzłe, zwięzłe barwy szarej, beżowo-szarej, czerwono-brązowej.

Wielkość zasobów piaskowca wynosi 170 000 m3 czyli ok 330 000 ton.
Piaskowiec może zostać przeznaczony dla potrzeb budownictwa, drogownictwa i gospodarki komunalnej a także w branży kamieniarskiej.

Teren udokumentowanego złoża stanowią w przeważającej części lasy i grunty leśne V i VI klasy bonitacyjnej oraz na niewielkim obszarze grunty orne R - VI oraz pastwiska trwałe Ps VI klasy bonitacyjnej. Grunty te przeznaczone są aktualnie na cele eksploatacji kopaliny jaką jest piaskowiec.

Na pozostałej części gruntu również znajdują się pokłady piaskowca.

Możliwa sprzedaż samej kopalni (1,98 ha) lub całych gruntów (10,7 ha).

Obszar złoża znajduje się w odległości:
- 15 km od Żarnowa,
- 20 km od Przedborza
- 20 km od Sulejowa


Cena 1 250 000 zł - CENA DO NEGOCJACJI!


*Załączone zdjęcia przedstawiają piwnicę z surowca z kopalni znajdującej się niedaleko kopalni "STARA KOLONIA".Jeżeli szukasz nieruchomości, albo myślisz o sprzedaży nieruchomości, zapraszam do współpracy.


Joanna Stępień
Agent nieruchomości
REPERTUAR Joanna Stępień
Tel.530 601 018,
www.repertuar.com.pl
joanna.stepien@repertuar.com.pl

Przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy z klientem oglądającym umowę pośrednictwa.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością REPERTUAR Joanna Stępień. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody REPERTUAR Joanna Stępień jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Joanna Stępień

Joanna Stępień

Telefon:
530601018
E-mail:
joanna.stepien@repertuar.com.pl
Numer licencji:
22604

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REPERTUAR Joanna Stępień dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest REPERTUAR Joanna Stępień z siedzibą przy Drewnowska 11 m 3, 91-002 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres j.stepien91@gmail.com… czytaj więcej