Łęg Ręczyński

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
60 000 PLN
Cena za m2
30,79 PLN
Powierzchnia działki
1 949 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-02-04
Numer oferty
4/8585/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w miejscowości Łęg Ręczyński, Gmina Ręczno, powiat Piotrkowski. Nieruchomość gruntowa niezabudowana składa się z działek o nr ewidencyjnych 507/2 i 799/2. Łączna powierzchnia działek wynosi 1949 m2.

Działka 507/2 ma kształt prostokąta o powierzchni równej 1300 m2.
Działka 799/2 również ma kształt prostokąta o powierzchni równej 649 m2.
Teren jest płaski, wzdłuż granicy działki od wschodu rosną pojedyncze drzewa iglaste.
Dojazd drogą gruntową. Media w drodze: sieć wodociągowa i sieć energetyczna.

Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i kontakt z przyrodą. Miła i spokojna okolica. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią domy letniskowe i pojedyncze domy całoroczne. Jest to doskonałe miejsce dla grzybiarzy i wędkarzy.

Wiele możliwości spędzania czasu dają okoliczne lasy oraz znajdująca się ok 250 m dalej rzeka Pilica. Z Przedborza organizowane są spływy kajakowe do Łęgu Ręczyńskiego. Jest to świetny pomysł na spędzenie kilku godzin z dala od cywilizacji wśród najbardziej dzikich odcinków Pilicy w całym jej biegu, na którym rzeka leniwie wije się między lasami i łąkami. Pilica tworzy przepiękne zakola zakręcające nawet o 180 stopni. Naturalne przeszkody, jakie można spotkać podczas spływu to zatopione tuż pod powierzchnią wody drzewa. Piaszczyste podłoże oraz występujące co kilka kilometrów rozległe plaże, oferują możliwość kąpieli i wypoczynku.

Odległości:
5 km - Ręczno
16,5 km - Przedbórz
22 km - Sulejów
30 km - Piotrków Trybunalski
80 km - Łódź

Z pewnością jest to wspaniałe miejsce na weekendowy odpoczynek od zgiełku miasta. Jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość zadzwoń lub napisz.


Jeżeli szukasz nieruchomości, albo myślisz o sprzedaży nieruchomości, zapraszam do współpracy.


Joanna Stępień
Agent nieruchomości
REPERTUAR Joanna Stępień
Tel.530 601 018,
www.repertuar.com.pl
joanna.stepien@repertuar.com.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością REPERTUAR Joanna Stępień. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody REPERTUAR Joanna Stępień jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Joanna Stępień

Joanna Stępień

Telefon:
530601018
E-mail:
joanna.stepien@repertuar.com.pl
Numer licencji:
22604

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REPERTUAR Joanna Stępień dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest REPERTUAR Joanna Stępień z siedzibą przy Drewnowska 11 m 3, 91-002 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres j.stepien91@gmail.com… czytaj więcej